دانش و فناوری

بازی Detroit: Become Human از زمان انتشار بیش از ۲ میلیون نسخه فروخته است

در حال حاضر بازی Detroit: Become Human لقب سریع‌ترین فروش را در میان بازی‌های استودیو کوانتیک دریم یدک می‌کشد.

بازی Detroit: Become Human در خرداد ماه سال جاری در دسترس بازیکنان قرار گرفت و حال در تازه‌ترین اخبار بازی، کمپانی سونی و استودیو کوانتیک دریم اعلام کردند که این بازی از زمان انتشار بیش از ۲ میلیون نسخه فروش داشته است.

با اینکه ممکن است این میزان فروش به اندازه فروش بازی‌های انحصاری پلی استیشن ۴ نظیر بازی God of War وبازی Marvel’s Spider-Man چشم‌گیر نباشد، اما برای یک بازی داستان محور که انتظار نمی‌رود طیف وسیعی از افراد خواهان آن باشند، این مقدار حقیقتا تاثیربرانگیز است. همچنین با عنایت به اینکه کنسول پلی استیشن ۴ تقریبا ۹۰ میلیون کاربر دارد و بازی Detroit: Become Human در زمان انتشار با استقبال خوبی روبه‌رو شد، موفقیت این بازی نباید تعجب‌برانگیز باشد.

علاوه بر این، کوانتیک دریم اظهار داشت که این میزان فروش، بازی Detroit: Become Human را به سریع‌ترین بازی فروش‌رفته این استودیو تا به امروز تبدیل کرده است. این استودیو با ارسال پست جدیدی در توییتر، در کنار پلی‌استیشنو تیم توسعه‌دهنده بازی از طرفداران برای به وجود آوردن این موفقیت تشکر و قدردانی کرد. در این راستا پلی‌استیشن از طریق توییتر اذعان داشت:

بسیار خرسندیم که اعلام کنیم بازی Detroit: Become Human از زمان انتشار در تاریخ ۴ خرداد برای پلی استیشن ۴ بیش از ۲ میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است. تبریک کوانتیک دریم!

 

اگر تابه‌حال موفق به تهیه بازی Detroit: Become Human نشده‌اید، می‌توانید این بازی را هم‌اکنون با قیمت ۳۹.۹۹ دلار خریداری کنید. این بازی در باندل جدیدی که در آن بازی‌های ماجراجویی داستان محور دیگر کوانتیک دریم یعنی بازی‌های Heavy Rain و Beyond: Two Souls وجود دارند، به چشم می‌خورد که این باندل را می‌توان با قیمت ۳۹.۹۹ دلار تهیه کرد.

 

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share