فرهنگی و هنری

ویدیویی از پشت صحنه فیلم It: Chapter Two در کامیک کان برزیل پخش شد

حدودا یک سال از اکران یکی از پرفروش‌ترین و همچنین پرطرفدارترین فیلم‌های ژانر وحشت می‌گذرد که حال شاهد انتشار اخباری از قسمت دوم و در حال ساخت آن هستیم. فیلم It (آن) به کارگردانی اندی موشیاتی فیلمی ترسناک بر‌اساس نوشته‌های استفن کینگ بود که توانست نظر تقریبی منتقدین و همچنین طرفداران را بعد از موفقیت بزرگش در گیشه جلب کند. قسمت دوم این فیلم که با نام It: Chapter Two (آن: فصل دوم) شناخته می‌شود اخیرا فیلمبرداری خود را به اتمام رسانده و در مرحله پسا تولید به سر می‌برد. از این رو کمپانی برادران وارنر، سازنده فیلم نیز برای هیجان‌زده کردن طرفداران این مجموعه و همچنین بالا بردن اشتیاق تماشاگران برای دیدن این اثر، برنامه‌ای را در پنل اختصاصی خود واقع در مراسم کامیک کان برزیل تدارک دیده بود.

طبق گزارش منتشر شده برادران وارنر با پخش ویدیویی از پشت صحنه فیلم در کامیک کان برزیل اطلاعات کمی را از این فیلم پرطرفدار را در اختیار عموم قرار داد. براساس این گزارش، ویدیو بخش‌های زیادی از خود فیلم را به نمایش نگذاشته است. 

خوشبختانه آن‌ها ویدیویی از پشت صحنه را به اشتراک گذاشتند. این نمایش بیشتر به نوعی از ویدیو‌ها شباهت داشت که یک استودیو با شرکای تبلیغاتی خود به اشتراک می‌گذارد تا آن‌ها را نسبت به دنباله فیلم هیجان‌زده کند. ما در این ویدیو اندی موشیاتی را می‌بینیم که به عنوان کارگردان هر دو قسمت فیلم It درباره آنچه که امیدوار است در دنباله فیلم به‌دست آورد حرف می‌زند. او در ادامه می‌گوید که این فیلم نسبت به نسخه اول جدی‌تر، هیجان‌انگیزتر و همچنین دارای لحظات ترسناک بیشتر است. این ویدیو همچنین قسمت‌هایی از مراحل ساخت فیلم از جمله طراحی‎های هنری پیش تولید و دیگر بنیاد‌های دخیل در تولید فیلم را به نمایش می‌گذارد.

با این که قسمت زیادی از خود فیلم در این ویدیو به نمایش گذاشته نشده، اما افراد حاضر در پنل اختصاصی برادران وارنر موفق به تماشای همین قسمت کوتاه از فیلم شدند و به توصیف آن پرداختند. وصف این موضوع در گزارش به این صورت تصویر شده است:

قسمتی دیگر از ویدیو به بخشی اختصاص داشت که بازیگران جدید دنباله از جمله جیمز مک‌آووی، جسیکا چستین، بیل هیدر و دیگران در رابطه با این موضوع صحبت می‌کنند که داستان در چه مورد است. قسمت زیادی از بخش‌های فیلم اصلی وجود نداشت، اما ما صحنه‌ای را دیدیم که در آن بازیگران اصلی فیلم در حال عبور از روی یک پل هستند؛ اگرچه قسمت مورد علاقه من بخشی است که تیم بازیگران دور یک میز بزرگ جمع شده‌اند تا برای خواندن فیلمنامه خود را آماده کنند.

در حالی که می دانیم دنباله فیلم It قرار است روی دوران بزرگسالی بچه‌های حاضر در قسمت اول تمرکز کند ولی لازم به ذکر است که این به آن معنا نیست که بازیگران این دسته کارکتر‌ها دیگر در قسمت دوم حضور نخواهند داشت. بر اساسگزارشی که قبلا انتشار پیدا کرد بچه‌های نسخه اول مجموعه It در فلش بک‌های این فیلم حضور خواهند داشت. از بازیگران و هنرمندان حاضر در فیلم It: Chapter Two می‌توان به جیمز مک آووی در نقش بیل دنبورا، جسیکا چستین در نقش بورلی مارش، بیل هیدر در نقش ریچی توزیر، ادندی بین در نقش استنلی اوریس، جیمز رانسون در نقش ادوارد کسبراک، آیزایا مصطفی در نقش مایک هنلن، خاویر دولان در نقش آدریان ملون، جی رایان در نقش بن هنکسام، ویل بنبرینک در نقش تام روگان، تیچ گرانت در نقش هنری باورز، جس ویکسلر در نقش آدرا فیلیپس و بیل اسکار شگورد در نقش پنی وایز اشاره کرد. فیلم It: Chapter Two قرار است در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۱۹ (۱۵ شهریور ۱۳۹۸) به روی پرده سینما‌ها اکران شود.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share