ورزشی

شام آخر کلوپ و لیورپول در آنفیلد صرف می‌شود؟

نایب قهرمان فصل قبل لیگ قهرمانان در دیداری که حکم مرگ و زندگی دارد به دیدار ناپولی خواهد رفت.

هفته پایانی از مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا سه شنبه شب با برگزاری هشت مسابقه آغاز خواهد شد و تکلیف چند تیم صعود کننده دیگر به مرحله یک هشتم نهایی مشخص می‌شود. 

گروه A 

بروخه – اتلتیکومادرید

موناکو – دورتموند

تکلیف دو تیم صعود کننده از این گروه به مرحله بعد مشخص شده است. دورتموند و اتلتیکو برای سرگروهی رقابت خواهند کرد. حتی صعود بروخه به لیگ اروپا و حذف موناکو قطعی شده است. البته کار تیم مادریدی برای سرگروهی راحت است و باید برابر بروخه به میدان برود. کاوه رضایی می‌تواند در این دیدار برای تیمش به میدان برود. 

گروه B

بارسلونا – تاتنهام

اینتر – آیندهوون

از این گروه صدرنشینی بارسلونا قطعی شده است و هواداران اینتر از این می‌ترسند که بارسایی‌ها با تمام توان خودشان برابر تاتنهام به میدان نروند. اینتر و تاتنهام جدال سختی برای دوم شدن در این گروه دارند. هر دو تیم هفت امتیازی هستند. اینتر برای صعود نیاز به کسب برد دارد و در صورتی با یک تساوی می‌تواند راهی مرحله بعد شود که بارسلونا موفق به شکست تیم پوچتینو شود. 

گروه C 

 لیورپول – ناپولی

ستاره سرخ – پاری سن ژرمن

همه نگاه ها در این شب به آنفیلد و بلگراد دوخته شده است. نایب قهرمان فصل قبل لیگ قهرمانان باید در خانه برابر تیم کارلو آنچلوتی دیدار کند. لیورپول با مساوی حذف می‌شود و برای صعود نیاز به برد دارد. کار کلوپ در این دیدار سخت است چون ناپولی در دیدارهای خارج از خانه دو مساوی به دست آورده است. تساوی بدون گل برابر ستاره سرخ و تساوی ۲ بر ۲ برابر پاری سن ژرمن برای این تیم ثبت شده است.

در دیگر دیدار پاری سن ژرمن به بلگراد خواهد رفت و برابر تیم حذف شده ستاره سرخ قرار می‌گیرد. دیدار این هفته شاگردان توخل در لیگ فرانسه به دلیل ناآرامی‌های پاریس لغو شد و این تیم با استراحت به استقبال مسابقه خواهد رفت.

گروه D

گالاتاسرای – پورتو

شالکه – لوکوموتیو

صعود دو تیم پورتو و شالکه از این گروه قطعی شده و صدرنشینی پورتو نیز مسجل شده است. تنها حساسیت شب آخر این گروه، رقابت دو تیم لوکوموتیو مسکو ۳ و گالاتاسرای ۴ امتیازی برای حضور در لیگ اروپاست. از بین این دو تیم، یک تیم حذف می‌شود و یک تیم نیز به لیگ اروپا خواهد رفت.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share