ورزشی

چرا طارمی نیمکت‌نشین شد؟

روزنامه قطری به نیمکت نشینی اخیر طارمی در دیدار برابر الاهلی واکنش نشان داد.

مهدی طارمی در فصل دوم حضور خود در الغرافه نتوانست عملکرد خوبی از خود نشان دهد و آمار گلزنی این مهاجم ایرانی اصلا رضایت بخش نبوده است.

طارمی در دیدار اخیر الغرافه برابر الاهلی سرانجام نیمکت نشین شد و در دقیقه ۶۰ وارد بازی شد و نتوانست مانع از شکست تیمش شد.

روزنامه الرای درباره نیمکت نشین طارمی نوشت: اصلا قابل قبول نیست که بازیکنان خارجی الغرافه مثل طارمی به خاطر ضعف بدنی نیمکت نشین شده باشند و اما از طرف دیگر هم اگر طارمی به خاطر جریمه شدن از سوی باشگاه نیمکت نشین شده پس چرا در نیمه دوم به بازی گرفته شد؟ این سوال است که باید سرمربی تیم به آن پاسخ دهد.

روزنامه الرای در ادامه به نیمکت نشین شدن طارمی اعتراض کرد و نوشت طارمی، اسنایدر و فایس بازیکنان خارجی هستند که هر تیمی آرزوی داشتن آنها را دارد اما در الغرافه بنا به هر دلایلی نیمکت نشین می‌شوند و معلوم نیست که در این تیم چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.

الغرافه در فصل جاری لیگ ستارگان قطر با وجود هزینه‌های زیادی که داشته نتوانسته عملکرد خوبی از خود نشان دهد. احتمال تغییرات اساسی در این تیم زیاد است و شاید طارمی هم در زمستان به لیگ ایران برگردد چرا که هواداران خشمگین این تیم قطری از عملکرد مهاجم ایرانی خود راضی نیستند و نسبت به فرصت های زیادی که از دست می‌دهد معترض هستند.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share