فرهنگی و هنری

کوین هارت از حضور به عنوان مجری در اسکار ۲۰۱۹ انصراف داد

در پی فاش شدن توییت‌های قدیمی کوین هارت که حاوی توهین بوده است، او از حضور به عنوان مجری در اسکار ۲۰۱۹ انصراف داد.

روز گذشته بود که کوین هارت، بازیگر و کمدین محبوب آمریکایی، به‌عنوان مجری و میزبان مراسم اسکار ۲۰۱۹ رسما انتخاب و معرفی شد. حال در ‌تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، او از حضور در نود‌ و یکمین مراسم اسکار انصراف داده است. در پی انتشار توییت‌های با محتوای دگرباش‌ستیزی، این بازیگر ۳۹ ساله اعلام کرد که در مراسم جوایز امسال شرکت نخواهد کرد و انصراف داده است. هارت شب گذشته از عذرخواهی در رابطه با محتوای این توییت‌ها که در بین سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۰ منتشر شده بود، امتناع کرد. او با انتشار توییتی در توییتر شخصی خود ضمن تایید انصراف از حضور در مراسم جوایز اسکار امسال گفت:

تصمیم گرفتم از مجری‌گری مراسم اسکار امسال کناره‌گیری کنم؛ زیرا نمی‌خواهم در شبی که هنرمندان نابغه و بزرگی آن را جشن می‌گیرند، من اذهان عمومی را به سوی خودم جلب کنم. من به دلیل حرف‌های نسنجیده‌ و نادرستی که درباره جامعه دگرباشان گفته‌ بودم، از صمیم قلب عذرخواهی می‌کنم. من از کسانی که حرف‌هایم باعث رنجش آن‌ها شده بود، عذرخواهی می‌کنم و در حال تغییر رفتار خود هستم و می‌خواهم آن را ادامه دهم. هدف من این است که مردم را به یکدیگر متصل کنم؛ نه اینکه باعث جدایی آن‌ها شوم. من از آکادمی اسکار صمیمانه برای فرصتی که به من دادند قدردانی می‌کنم و امیدوارم ما دوباره بتوانیم یکدیگر را ملاقات کنیم.

هنوز جانشین هارت به‌عنوان مجری و میزبان در مراسم اسکار ۲۰۱۹ انتخاب و معرفی نشده است و انتظار می‌رود که طی هفته آینده جانشین او انتخاب و معرفی شود. فهرست نهایی ۹۱امین دوره اسکار در تاریخ ۲۲ ژانویه ۲۰۱۹ (۲ بهمن امسال) منتشر خواهد شد و برنده آن قرار است در مراسم امسال که در ۲۴ فوریه ۲۰۱۹ (۵ اسفند امسال) برگزار می‌شود، معرفی شود.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share