ورزشی

بالاخره اعتصاب بازیکنان پارس جنوبی شکست

پس از جلسه با مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی، بازیکنان پارس جنوبی بالاخره حاضر شدند تمرین کنند.

بعد از اینکه تمرینات تیم فوتبال پارس جنوبی جم دیروز و صبح امروز به خاطر اعتراض بازیکنان این تیم به مشکلات مالی برگزار نشد، عصر امروز بهرام رضاییان مدیرعامل، عبدالرحیم خطیب سرپرست، مهدی تارتار سرمربی و محمد نوری کاپیتان پارس جنوبی به نمایندگی از سایر اعضای تیم، نزد مهندس پیروز موسوی مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی رفتند و جلسه‌ای را با او برگزار کردند.

موسوی در این جلسه به مدیرعامل، سرپرست، سرمربی و کاپیتان پارس جنوبی جم اعلام کرد که طی روزهای آینده مشکلات مالی باشگاه حل ‌می شود و به همین خاطر نمایندگان و سایر اعضای تیم به ورزشگاه تختی جم رفتند و با بازیکنان جلسه‌ای را برگزار کردند. بعد از این جلسه هم بازیکنان پارس جنوبی جلسه تمرینی امروز خود را استارت زدند.

بهرام رضاییان، مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی درباره مسائل مالی این باشگاه گفت: مشکلات مالی محدود به پارس جنوبی نیست و همه تیم‌ها از پدیده صدرنشین تا پرسپولیس که نایب قهرمان آسیا است، مشکل مالی دارند. ما نیز این قاعده استثنا نیستیم اما با ظرفیت‌هایی که در منطقه ویژه داریم تلاش خواهیم کرد مشکلات را حل کنیم. البته که درک می کنیم بازیکنان هم حق دارند مطالبات خود دریافت کنند و ما برای این منظور کوشش انجام می‌دهیم.

رضاییان همچنین گفت: خوشبختانه از زمانی که مهندس موسوی در راس منطقه ویژه پارس جنوبی قرار گرفتند، حمایت خیلی خوبی از تیم داشتند. او به عنوان یک مدیر ورزشی از همان جلسات ابتدایی تزریق پول به تیم پارس جنوبی را در دستور کار خودش قرار داد و تلاش های زیادی انجام شده تا مطالبات اعضای کادرفنی و بازیکنان پرداخت شود.

رضاییان در بخش دیگری از صحبت‌هایش بیان کرد: در جلسه‌ای که امروز با حضور مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی برگزار شد، حرف های مثبتی زده شد. ایشان روی تیم حساسیت دارند و برای حل مسائل می‌کوشند. در حال حاضر مبلغی به حساب باشگاه پول آمده و قرار است مابقی این پول نیز طی روزهای آینده پرداخت شود تا بتوانیم قبل از بازی با پرسپولیس دریافتی اعضای تیم را به ۴۰ تا ۵۰ درصد افزایش دهیم.

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی در پایان گفت: بعد از شنیدن صحبت‌های مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی، ما نیز با بازیکنان صحبت کردیم و بازیکنان راضی شدند تمرینات خود برای دیدار با تراکتورسازی را استارت بزنند. انشاالله با وفاق و همدلی که نزد بازیکنان و کادرفنی وجود دارد، می‌توانیم بازی‌های خوبمان مقابل پیکان و ذوب‌آهن را جلوی تراکتورسازی نیز ادامه دهیم و نتیجه‌ای خوب به‌دست آوریم. امیدوارم هواداران هم مثل همیشه در بازی روز شنبه یار و یاور ما باشند تا با حمایت آنها روز خوبی را برای فوتبال استان بوشهر و به خصوص شهرستان جم رقم بزنیم.

پس از برگزاری این جلسه، بازیکنان و کادرفنی پارس جنوبی در ورزشگاه تختی جم حاضر شدند تا تمریناتشان را پیش از دیدار مقابل تراکتورسازی از سر بگیرند. 

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share