دانش و فناوری

رقابت گلکسی S10 پلاس سامسونگ با پرچمدار هوآوی در نبرد قدرت

رقابت گلکسی S10 پلاس سامسونگ با پرچمدار هوآوی در نبرد قدرت

گوشی موبایل گلکسی S10 پلاس در بنچمارک Antutu با امتیازی قابل پیش بینی مشاهده شد. پرچمدار سامسونگ به زودی معرفی خواهد شد و به احتمال زیاد شاهد حضور پردازنده اگزینوس ۹۸۲۰ در این گوشی موبایل باشیم. به همین دلیل به نظر می رسد باید منتظر اخبار بیشتری در مورد این گوشی هوشمند باشیم. امروز یکی از مهم ترین اخبار در مورد این گوشی موبایل منتشر شد که خبر از امتیاز بنچمارک بسیار بالای این گوشی می دهد.

روز گذشته صحبت هایی در مورد سری S10 سامسونگ منتشر شد که نشان می داد یکی از نسخه های این گوشی هوشمند با رم نرم افزاری ۱۲ گیگابایتی روانه بازار فروش می شود. این گوشی هوشمند از اینترنت نسل پنجم پشتیبانی می کند و در بسیاری از موارد نسخه تکامل یافته ای از پرچمدار فعلی سامسونگ محسوب می شود.

بر اساس اخبار موجود، گوشی موبایل گلکسی S10 پلاس با شماره مدل SM-G975F روانه بازار فروش خواهد شد. این گوشی هوشمند با استناد به بنچمارک آنتوتو، امتیاز ۳۲۵۰۷۶ را کسب کرده است؛ این امتیاز بدون شک برای کمپانی سامسونگ فوق العاده است. زمانی که امتیازهای گلکسی S10 پلاس را با برندهای رقیب مقایسه می کنیم، به خوبی می توان قدرت این گوشی هوشمند را حس کرد، اما قطعا گلکسی S10 پلاس قدرتمندترین گوشی هوشمند نخواهد بود.

رقابت گلکسی S10 پلاس سامسونگ با پرچمدار هوآوی در نبرد قدرت
رقابت گلکسی S10 پلاس سامسونگ با پرچمدار هوآوی در نبرد قدرت

پرچمداران برندهای هوآوی و اپل چه امتیاز هایی را دریافت کرده اند؟

اپل در سال جاری با وجود فروش بسیار کم (در مقایسه با سال های اخیر) پردازنده ای بسیار قدرتمند دارد. کسب امتیاز ۳۵۸۰۹۱ آیفون ایکس اس مکس به خوبی این موضوع را تایید می کند. البته شاهکار اپل مربوط به آیپد پرو جدید این برند است که امتیاز ۵۶۶۳۶۳ را کسب کرده است.

هوآوی نیز با حضور میت ۲۰ پرو یک نماینده قدرتمند در میان برترین گوشی های موبایل دارد. میت ۲۰ پرو هوآوی در بنچمارک آنتوتو امتیاز ۳۰۹۶۲۸ را کسب کرده است. باید منتظر ماند و دید آیا هوآوی می تواند با ترفندهای خاص خود این امتیاز را تا قبل از عرضه پرچمدار سامسونگ افزایش دهد.

آیا این امتیاز برای سامسونگ قطعی خواهد بود؟

امتیاز مشخص شده برای پرچمدارسامسونگ مربوط به پردازنده اگزینوس ۹۸۲۰ و رم نرم افزاری شش گیگابایتی است. مدتی پیش یک بنچمارک دیگر منتشر شده بود که خبر عرضه این گوشی موبایل را با پردازنده اسنپدراگون ۸۱۵۰ تایید می کرد. این امتیاز در حدود ۳۶۰ هزار بود که قدرتی بسیار بالاتر از نسخه فعلی را نشان می داد، در نتیجه به نظر می رسد اگر نسخه اسنپدراگون ۸۱۵۰ در کنار رم نرم افزاری ۱۲ گیگابایتی قرار گیرد، رقیبی جدی برای گوشی های آیفون و هوآوی خواهد بود.

اکنون باید تا عرضه این گوشی هوشمند صبر کرد و دید آیا سامسونگ می تواند انتظارات کاربران را به گونه ای برآورده کند که منتقدان نتوانند از این گوشی موبایل نقطه ضعفی پیدا کنند یا نه.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share