دانش و فناوری

نحوه ثبت انگشت در اسکنر اثر انگشت گلکسی ای ۹ ۲۰۱۸ چگونه است؟

نحوه ثبت انگشت در اسکنر اثر انگشت گلکسی ای 9 2018 چگونه است؟

یکی از قابلیت های جذاب برای ثبت انگشتان شما در گلکسی ای ۹ ۲۰۱۸ (Samsung Galaxy A9 2018) اسکنر اثر انگشت آن است که در گوشی‌های بالارده‌ای همچون گلکسی اس ۹ دیده می‌شود. اما این قابلیت چگونه عمل می کند و چیست؟

گلکسی ای ۹ ۲۰۱۸ اولین گوشی سامسونگ با ۴ دوربین پشتی است. اسکنر اثر انگشت گلکسی ای ۹ ۲۰۱۸ نیز عملکرد بسیار خوبی داشته و خیلی سریع انگشتان شما را ثبت می‌کند. سامسونگ قابلیتی را همراه با اسکنر گوشی گلکسی اس ۹ معرفی کرد که به واسطه آن تا تنها با کشیدن انگشتان دستتان بر روی سطح اسکنر، آن‌ها را ثبت می‌کند. حال به نظر می‌رسد گلکسی ای ۹، نخستین گوشی میان رده‌ای خواهد بود که این قابلیت را دریافت می‌کند.

نحوه ثبت انگشت در اسکنر اثر انگشت گلکسی ای 9 2018 چگونه است؟
نحوه ثبت انگشت در اسکنر اثر انگشت گلکسی ای ۹ ۲۰۱۸ چگونه است؟

اسکنر اثر انگشت گوشی میان رده‌‌ی جدید سامسونگ از نظر طراحی و جایگاه قرارگیری مشابه گلکسی ای ۸ استار است، اما عملا از قابلیت ثبت سریع انگشتان پشتیبانی نمی‌کند. این قابلیت در گلکسی اس ۹ گاهی نیازمند سه بار کشیدن انگشتان شما روی سطح اسکنر است تا به طور کامل انگشت شما را ثبت کرده و در دیوایس ذخیره کند. با این حال، این روش همچنان سریع‌تر از ثبت انگشت در روش‌های دیگری است که نیاز دارد شما چندین مرتبه و با حالت‌های مختلفی، انگشتتان را بر روی اسکنر قرار دهید.

در کنار تمام جذابیت‌های قابلیتی که در بالا با آن آشنا شدیم، ظاهرا اسکنر برخی از دیوایس‌های گلکسی ای ۹ به دست Sammobile رسیده، به درستی کار نمی‌کند. گاهی اوقات، حتی باید سه مرتبه انگشتتان را بر روی اسکنر قرار دهید تا قفل گوشی باز شود. زمانی که از اپلیکیشن‌های مختلف نیازمند اسکنر اثر انگشت (نظیر Samsung Pay) هستند نیز این مشکل شناسایی سریع انگشتان وجود دارد. البته باز هم تأکید می‌کنیم، این مشکل تنها در برخی از دیوایس‌های گلکسی A9 وجود دارد.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share