دانش و فناوری

رنگ بندی و میزان حافظه داخلی گوشی های سری گلکسی M و A فاش شد

رنگ بندی و میزان حافظه داخلی گوشی های سری گلکسی M و A فاش شد

اخیراً اطلاعات کاملی از رنگ‌بندی و میزان حافظه داخلی موبایل های سری گلکسی M و گلکسی A منتشر شده است. گوشی های جدید سامسونگ با هدف تصاحب بازار محصولات میان رده در دست توسعه هستند.

شایعات، رفته‌رفته تغییرات بنیادین در نام‌گذاری محصولات میان رده سامسونگ را مشخص می‌کنند. در همین راستا، گزارشی تازه منتشر شده است که اطلاعاتی همچون شماره مدل، رنگ‌بندی و میزان حافظه داخلی موبایل های سری گلکسی M و گلکسی A سامسونگ را مشخص می‌کند. ظاهرا سامسونگ به صورت جدی قصد دارد محصولات جدید خود را با رنگ سفید عرضه کند. هرچند، این رنگ به گوشی های سری گلکسی A محدود خواهد بود و موبایل های ارزان‌تر سری گلکسی M در دو رنگ آبی و خاکستری به فروش می‌رسند. هنوز معلوم نیست که این رنگ‌ها به صورت سه‌بعدی طراحی شده‌اند یا خیر.

رنگ بندی و میزان حافظه داخلی گوشی های سری گلکسی M و A فاش شد
رنگ بندی و میزان حافظه داخلی گوشی های سری گلکسی M و A فاش شد

مورد مهم دیگر، تغییر روند نام‌گذاری در میان رده های آینده سامسونگ و استفاده از اعداد دورقمی است؛ در نتیجه، SM-M205F با نام Galaxy M20 روانه بازار می‌شود، نه گلکسی M2. میزان حافظه داخلی گوشی های بعدی کره‌ای‌ها نیز در نوع خود جالب است. به عنوان مثال، نسخه پایه تلفن هوشمندی همچون گلکسی ام ۳۰ با ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی عرضه می‌شود و در صورت تمایل می‌توان با پرداخت پول بیشتر، نسخه ۱۲۸ گیگابایتی را خریداری کرد. این پیکربندی در مورد گلکسی ای ۵۰ نیز صادق است.

دستگاه حافظه داخلی رنگ‌بندی سایر شماره‌های مدل
SM-A305F ۳۲ گیگابایت / ۶۴ گیگابایت آبی، مشکی، قرمز، سفید SM-A305FN
SM-A305G
SM-A305GN
SM-A305GT
SM-A505F ۶۴ گیگابایت / ۱۲۸ گیگابایت آبی، صورتی، مشکی، نقره‌ای، سفید SM-A505FN
SM-A505G
SM-A505GN
SM-A505GT
SM-M105F ۱۶ گیگابایت / ۳۲ گیگابایت آبی، خاکستری تیره
SM-M205F ۳۲ گیگابایت / ۶۴ گیگابایت آبی، خاکستری تیره SM-M205FN
SM-M205G
SM-M305F ۶۴ گیگابایت / ۱۲۸ گیگابایت آبی، خاکستری تیره

به نظر می‌رسد همه این گوشی ها با پشتیبانی از دو سیم‌کارت به صورت هم‌زمان عرضه می‌شوند. در این مورد، نوع خشاب سیم کارت و به‌کارگیری اسلات هیبریدی هنوز مشخص نشده است.

موبایل های سری گلکسی M با هدف تصاحب بازار کشورهای خاورمیانه، آفریقا و آسیا در حال توسعه هستند؛ در حالی که گوشی های گران‌تر گلکسی A برای بازار اروپا در نظر گرفته شده‌اند. لازم به ذکر است که سامسونگ هنوز تولید انبوه هیچ‌کدام از این تلفن های هوشمند را آغاز نکرده و احتمال تغییر جزئیات و مشخصه‌های آنها وجود دارد.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share