دانش و فناوری

بالاترین مدل گلکسی اس ۱۰ دارای رم ۱۲ گیگابایتی خواهد بود

بالاترین مدل گلکسی اس 10 دارای رم 12 گیگابایتی خواهد بود

 یک تحلیل جدید نشان می دهد که احتمالاً بالاترین مدل گلکسی اس ۱۰ سامسونگ با رم و حافظه داخلی بسیار پر ظرفیت همراه باشد.

تحلیلگران موسسه مالی GF Securities اخیرا پیش بینی کرده اند که سامسونگ برای بالاترین مدل پرچمدار آتی خود رم ۱۲ گیگابایتی به همراه یک ترابایت حافظه داخلی و پشتیبانی از ۵G را در نظر می گیرد. علاوه بر این نمایشگر این مدل ۶٫۷ اینچی خواهد بود و دوربین اصلی ۴ گانه در نظر گرفته خواهد شد. گمانه زنی شده که دوربین جلویی هم دوگانه خواهد بود تا به این ترتیب تعداد کل دوربین های بالاترین مدل گلکسی اس ۱۰ به ۶ عدد برسد.

پیش از این گزارشات به احتمال بهره مندی بالاترین مدل از ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی اشاره داشتند. شاید موضوع یک ترابایت که اخیراً اعلام شده خبر از ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی قابل افزایش تا یک ترابایت (از طریق درگاه کارت حافظه میکرو اس دی) می دهد. گلگسی نوت ۹ نیز با همین ترکیب حافظه داخلی معرفی شده بود.

اما در صورت صحت این موضوع رم ۱۲ گیگابایتی برای گلکسی اس ۱۰ مقدار بسیار زیادی خواهد بود؛ آن هم در حالی که گوشی های شیائومی بلک شارک هِلو و نیز می میکس ۳ از ۱۰ گیگابایت رم بهره می برند و البته چندان هم به طور فراگیر در بازارها عرضه نشده اند.

بالاترین مدل گلکسی اس 10 دارای رم 12 گیگابایتی خواهد بود
بالاترین مدل گلکسی اس ۱۰ دارای رم ۱۲ گیگابایتی خواهد بود

قابلیت دکس می تواند برای بسیاری از افراد، گلکسی اس ۱۰ را به جایگزینی برای کامپیوترهای دسکتاپ بدل کند و در این صورت شاید رم بالا و ظرفیت حافظه داخلی یک ترابایتی چندان هم بی استفاده باقی نماند. بالاترین مدل این گوشی پرچمدار احتمالاً با بدنه ای از جنس سرامیک از راه خواهد رسید و دوربین جلویی آن به حسگر ۳ بعدی مجهز خواهد شد.

در کنار این مدلِ گران قیمت تر اخیراً صحبت هایی دربار

ه مدل ارزان قیمت تر گلکسی اس ۱۰ لایت به گوشی می رسد. علاوه بر این دو احتمالاً گلکسی اس ۱۰ پلاس با نمایشگری ۶٫۴۴ اینچی و با دوربین اصلی ۳ گانه در کنار گلکسی اس ۱۰ با نمایشگر ۵٫۸ اینچی و دو دوربین اصلی در راه باشد. چیپست در نظر گرفته شده برای همه مدل های گلکسی اس ۱۰ هم احتمالاً اسنپدراگون ۸۱۵۰ خواهد بود.

همچنین اخیراً اعلام شده بود که گوشی گلکسی A8s احتمالاً نمایشگری با حفره دوربین برخوردار خواهد بود. حالا گمانه زنی هایی در مورد بهره بردن گلکسی اس ۱۰ از این نمایشگر مطرح شده است. با این حال گفته شده بود که حفره نمایشگر گلکسی A8s قطری ۶٫۷ میلی متری دارد اما در گلکسی اس ۱۰ احتمالاً این میزان بین ۲ تا ۳ میلی متر باریک تر خواهد بود. در نهایت مشخص نشده که کدام مدل این گوشی با نمایشگر «اینفینیتی او» از راه می رسد.

 

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share