دانش و فناوری

موبایل پی اسمارت نسخه ۲۰۱۹ هواوی، در راه رکوردشکنی

موبایل پی اسمارت نسخه 2019 هواوی، در راه رکوردشکنی

گوشی موبایل پی اسمارت نسخه ۲۰۱۹ هوآوی به زودی رونمایی خواهد شد. این کمپانی چینی سال گذشته اولین نسخه از موبایل های سری پی اسمارت را به بازار عرضه کرد. اولین نسخه از گوشی موبایل پی اسمارت شباهت بسیاری به گوشی هوشمند آنر ۹ لایت داشت و به نظر می رسد موبایل پی اسمارت نسخه ۲۰۱۹ نیز به نسخه جدید میان رده سری آنر شباهت داشته باشد.

شباهت موبایل پی اسمارت نسخه ۲۰۱۹ با آنر ۱۰ لایت، هیجان جالبی را در میان محصولات این کمپانی به وجود می آورد. اگرچه تقریبا این دو برند مسیر جداگانه ای خواهند داشت اما به هر حال، مراکز توسعه آنها یک محیط مشترک است و در بازار جهانی، یک برند محسوب می شوند.اکنون باید منتظر باشیم و ببینیم کدام گوشی موبایل فروش بیشتری را خواهد داشت.

مشخصات موبایل پی اسمارت نسخه ۲۰۱۹ چه خواهد بود؟

موبایل پی اسمارت نسخه ۲۰۱۹ با صفحه نمایش ۶٫۲ اینچی و رزولوشن ۱۰۸۰ در ۲۳۴۰ روانه بازار فروش خواهد شد. در سال جاری میان رده های هوآوی با نسبت تصویر ۱۹٫۹ به ۹ روانه بازار فروش می شوند و حضور یک لنز ۲۴ مگاپیکسلی به عنوان دوربین سلفی بسیار شبیه آنر ۱۰ لایت خواهد بود. این گوشی هوشمند در نسخه های متفاوتی روانه بازار فروش خواهد شد که پرفروش ترین آن با ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی و رم نرم افزاری چهار گیگابایتی خواهد بود.

هنوز در مورد دوربین این گوشی هوشمند، خبری به طور رسمی منتشر نشده است اما می توان بر پایه لنز آنر ۱۰ لایت، پیش بینی هایی انجام داد که دوربین اصلی این گوشی هوشمند شامل لنزهای ۱۳ و ۲ مگاپیکسلی خواهد بود.

موبایل پی اسمارت نسخه 2019 هواوی، در راه رکوردشکنی
موبایل پی اسمارت نسخه ۲۰۱۹ هواوی، در راه رکوردشکنی

 

حضور پردازنده کایرین ۷۱۰ می تواند تفاوت های بسیار خوبی را در مقایسه با نسخه قبلی ایجاد کند. گوشی هوشمند پی اسمارت سال گذشته با کایرین ۶۵۹ روانه بازار فروش شده و بسیاری از نیازهای کاربران را به برترین نحو اجرا می کرد. این در حالی است که کایرین ۷۱۰ براساس معماری جدیدتری روانه بازار شده و عملکرد بسیار بهتری خواهد داشت.

این گوشی هوشمند با باتری ۳۴۰۰ میلی آمپری روانه بازار فروش می شود و هوآوی همچنان اعتقادی به استفاده از پورت تایپ سی ندارد و شاهد حضور پورت میکرو یو اس بی خواهیم بود. این گوشی هوشمند با اندروید ۹ و رابط کاربری EMUI نسخه نهم روانه بازار فروش می شود. حضور دو رنگ آبی و مشکی هنگام عرضه این محصول، قطعی خواهد بود و با توجه به عرضه این گوشی هوشمند با جنس بدنه این محصول می توان انتظار رنگ های گرادیانت را داشت.

کمپانی چینی هوآوی هنوز قیمت خاصی را برای این گوشی هوشمند در نظر نگرفته است اما می توان حدس زد که این پی اسمارت با قیمتی در حدود ۲۰۰ یورو روانه بازار فروش شود. به نظر می رسد هوآوی این گوشی موبایل را برای رقابت با گوشی های خوش قیمت بازار، چند هفته دیگر در اختیار کاربران قرار دهد. نسخه قبلی این گوشی موبایل سراسر جهان عرضه شده و یکی از معدود گوشی های موبایل بدون ضعف در بازار جهانی است.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share