دانش و فناوری

منتظر تغییرات اساسی در شبکه اجتماعی اینستاگرام باشید

منتظر تغییرات اساسی در شبکه اجتماعی اینستاگرام باشید

اخیراً خبری در مورد شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر شده است که نشان می دهد این شرکت در نظر دارد در شبکه اجتماعی خود تغییرات اساسی  ایجاد کند.

شرکت اینستاگرام امروز در کنفرانس خود اعلام کرد که این کمپان می خواهد یک طراحی جدید برای بخش پروفایل را آزمایش کند که این موضوع می تواند برای کاربران جذاب و رویایی باشد. این شرکت در پیامی اعلام کرد:« طی هفته های آینده ، شما شاهد تغییراتی در بخش پروفایل خواهیم بود و این تغییرات احتمالا در بخش آیکن ها ، دکمه ها و جا به جایی بین صفحات خواهد بود.» ترتیب عکس های شما تغییری نخواهد داشت و شما در این زمینه خیالتان آسوده باشد.

دیگر شاهد دلبری تعداد فالوورها نخواهیم بود

نمونه ای از این تغییرات را در تصاویر زیر مشاهده می کنید. شاهد یکی از موارد که خیلی نگاه ها را به خود جلب می کند تغییرات در بخش تعداد فالوورها است که سعی شده توجه ها توسط این شرکت از آن دور شود. گفته شده اندازه فونت تعداد فالوورها کوچک تر خواهد شد و دیگر در بالای صفحه پروفایل نخواهد بود. توییتر هم چندی پیش اعلام کرد که تغییراتی مشابه را قرار است به زودی در نسخه iOS این برنامه اعمال کند.

منتظر تغییرات اساسی در شبکه اجتماعی اینستاگرام باشید
منتظر تغییرات اساسی در شبکه اجتماعی اینستاگرام باشیدمنتظر تغییرات اساسی در شبکه اجتماعی اینستاگرام باشید

حذف فالوورها ، کامنت ها و لایک های جعلی

سیاست این دو شرکت به گونه ای است که قصد دارند به مکالمات بین کاربران بیشتر توجه کنند تا آنها ارتباط با معنی تری با یکدیگر داشته باشند و دیگر به اعداد و ارقام دقت نکنند. اینستاگرام شکی نیست که به اعتبار خود توجه ویژه ای دارد و اخیرا هم تمرکز خود را روی فالوورها ، کامنت ها و لایک های جعلی قرار داده است.

تغییرات آیتم های مختلف اینستاگرام

دکمه های Follow و Message در کنار یکدیگر قرار دارند و شما می توانید دوستان مشترک خود را در زیر این بخش مشاهده کنید. چارچوب عکس ها ، پست ها و عکس های تگ شده تغییری نخواهند کرد و به نظر می رسد بخش IGTV صفحه مخصوص به خود را در آینده داشته باشد. برای اکانت های کسب و کار ، یک بخش خرید ، راهنما ، تماس ، شروع دوباره به این صفحات اضافه خواهد شد.

آزمایشات مختلف روی تغییرات جدید اینستاگرام

اینستاگرام اعلام کرده است که روی این تغییرات در حال آزمایش و کار است و گفته شده بخش های مختلفی را در هفته های آینده به برنامه ی خود اضافه خواهد کرد. این کمپانی اعلام کرد بازخورد پروفایل های جدید را خواهد دید و پس از بررسی این بازخوردها باز هم تغییراتی را در این برنامه شاهد خواهیم بود.

تصمیمات جدید شبکه های اجتماعی مختلف

اینستاگرام از زمانی که دچار تغییرات مدیریتی شده است ، برنامه های بلند مدتی را برای تغییرات برنامه ی خود انتخاب کرده که می تواند نگاه خیلی از کاربران را در آینده به خود جلب کند. فعلا در مورد تغییرات اینستاگرام خبرهای کمی منتشر شده است ولی می توان حدس زد که این تغییرات بیشتر از این ها خواهد بود. شبکه های اجتماعی مانند توییتر ، اینستاگرام یا حتی اسنپ چت ، در چند ماه اخیر سیاست های مختلفی را دنبال می کنند که می تواند در نوع خود جالب باشد. رقابت این شبکه ها با یکدیگر می تواند به رشد آنها در بخش های مختلف و خلق ایده های جدید منجر شود.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share