دانش و فناوری

Xbox One به موس و کیبورد مجهز می شود

Xbox One به موس و کیبورد مجهز می شود

بالاخره پس از انتظارات فراوان در تاریخ ۲۳ آبان، Xbox وان ۱۴ بازی محبوب کنسول خود را برای پشتیبانی از موس و کیبورد مجهز می کند. یکی از بازی های بسیار محبوبی که قرار است لذت بازی با موس و کیبورد را به طرفدارانش بچشاند، بازی هیجان انگیز فورتنایت می باشد که احتمالا علاقه مندان این بازی برای آپدیت بازی محبوب شان لحظه شماری میکنند.

به نقل از مجله معتبر T3 مایکروسافت در رویداد X018، اعلام کرد که ۱۴ بازی زیر قرار است در نسخه ایکس باکس وان، موس و کیبورد را پشتیبانی کنند :

Bomber Crew – November
Deep Rock Galactic – November
Strange Brigade – November
Vermintide 2 – November
War Thunder – November
X-Morph Defense – November
Children of Morta – TBA
DayZ – TBA
Minion Master – TBA
Moonlighter – TBA
Vigor – TBA
Warface – TBA
Wargroove – TBA

Xbox One به موس و کیبورد مجهز می شود
Xbox One به موس و کیبورد مجهز می شود

نکته جالبی که وجود دارد این است که بازی Children of Morta در شروع انتشار خود با قابلیت پشتیبانی از موس و کیبورد عرضه می شود و میتوان که لقب اولین گیم کنسولی سازگار با موس و کیبورد است که کار خود را از بدو تولد، با این فرم فکتوری آغاز میکند. گفتنی است که قرار است شرکت «ریزر» تامین کننده موس و کیبوردهای xbox one باشد و محصولات این شرکت، قابلیت اتصال به ایکس باکس و البته رایانه های رومیزی را نیز دارند.

خبر خوب دیگر برای گیمرهای xbox این است که این کیبوردها، به نور پس زمینه مجهز خواهد بود و گیمرها براحتی میتوانند در مکان های تاریک به بازی خود مشغول باشند.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share