دانش و فناوری

Nubia Red Magic 2، قدرتمند ترین گوشی گیمینگ تاریخ

Nubia Red Magic 2، قدرتمند ترین گوشی گیمینگ تاریخ

گوشی گیمینگ Nubia Red Magic 2 به زودی رونمایی خواهد شد. کمپانی زد تی ای پس از عبور از مشکلات بسیار، این روزها در شرایط خوبی قرار دارد. این برند قدرتمند مدتی پیش به صورت رسمی اعلام کرد که گوشی گیمینگ Nubia Red Magic 2 با ویژگی های منحصر به فردی در اختیار کاربران قرار می گیرد. روز گذشته نیز بنچمارک هایی از این گوشی پرطرفدار منتشر شد که به بررسی آن می پردازیم.

گوشی گیمینگ NUBIA RED MAGIC 2 با چه قیمتی روانه بازار فروش می شود؟

این گوشی گیمینگ به احتمال زیاد با قیمتی در حدود ۶۰۰ دلار روانه بازار فروش شود. نسخه قبلی این گوشی موبایل با قیمت ۴۰۰ دلار وارد بازار فروش شد و توانست فروش خوبی را در میان برندهای سازنده گوشی گیمینگ به دست آورد. حال باید منتظر خبرهای بعدی در مورد گوشی گیمینگ Nubia Red Magic 2 باشیم.

Nubia Red Magic 2، قدرتمند ترین گوشی گیمینگ تاریخ
Nubia Red Magic 2، قدرتمند ترین گوشی گیمینگ تاریخNubia Red Magic 2، قدرتمند ترین گوشی گیمینگ تاریخ

این گوشی هوشمند با چه ویژگی هایی در بنچمارک ها رویت شده است؟

گوشی گیمینگ Nubia Red Magic 2 در بنچمارک مشهور آنتوتو توانسته است امتیاز ۳۲۰هزار را به دست بیاورد. بدون شک این امتیاز می تواند این گوشی موبایل را به برترین موبایل گیمینگ تبدیل کند. البته لازم به ذکر است که در روزهای اخیر امتیازهای آنتوتو معیار مناسبی برای قدرت گوشی های موبایل نبوده و تقلب هایی نیز از سمت برندهای چینی رخ داده است.

گوشی گیمینگ Nubia Red Magic 2 در تمام بنچمارک ها با کد NX619J مشاهده شده است و می توان مراحل پیشرفت گوشی گیمینگ زد تی ای را با استفاده از این کد دنبال کرد. این گوشی هوشمند بدون شک با اندروید ۹ روانه بازار خواهد شد و تقریبا حضور پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵ در این پرچمدار قطعی به نظر می رسد. با توجه به بنچمارک های مختلف به نظر می رسد این گوشی هوشمند در سه نسخه روانه بازار فروش شود و حضور رم های نرم افزاری ۶، ۸ و ۱۰ گیگابایتی بدون شک شرایط خیره کننده ای را برای کاربران و طرفداران این گوشی هوشمند رقم خواهند زد.

در بخش صفحه نمایش نیز اخبار خاصی وجود ندارد و به نظر می آید این گوشی هوشمند با رزولوشن فول اچ دی پلاس روانه بازار فروش شود. در سال اخیر بیشتر گوشی های هوشمند گیمینگ نیز با این رزولوشن روانه بازار فروش شده و شرایط بسیار خوبی را برای کاربران و علاقه مندان بازی های موبایل فراهم آورده اند.

با این حال باید منتظر باشیم تا ببینیم سال ۲۰۱۹ را می توان یک سال رویایی برای این برند قدرتمند چینی در نظر گرفت یا زد تی ای به زمان بیشتری برای نزدیک شدن به بهترین ها احتیاج دارد.

نظر شما

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share